fbpx

7 KROKOV K ZDRAVŠIEMU A KRAJŠIEMU TELU

Každé mladé dievča, či vyzretá žena túži len po jednom. Mať zdravé a krásne telo. Aj keď predstavy ľudí o peknej postave sú rôzne, na dobrom zdraví sa zhodnú všetci. Prečítajte si nasledujúcich 7 krokov, ktoré vám pomôžu zistiť, čo by ste mali robiť, aby ste sa viac priblížili k vášmu dokonalému ja!

1. STRAVA

 Správna životospráva je alfa a omega. Pravidelnosť jedál je pre váš organizmus nevyhnutná. Dbajte na to, aby ste jedli radšej menšie porcie, no častejšie. Naopak, zo svojho jedálnička by ste mali vylúčiť sladené nápoje, sladkosti, pečivo či mastné jedlá. Ovocie a zelenina nesmie vo vašom živote chýbať! Vyskúšajte prílohu k mäsu (ryžu, zemiaky, …) nahradiť zeleninou. A čo je najdôležitejšie – plánujte si jedálniček. Ak si dopredu nakúpite a pripravíte presne čo budete na ďalší deň jesť, nemôže sa vám stať, že by ste impulzívne skonzumovali prvé, čo vám príde pod ruku. Samozrejme,o všetkých radikálnych zmenách sa poraďte so svojim doktorom, trénerom alebo výživovým poradcom. 

2. SPÁNOK

Nie nadarmo sa hovorí, že spánok lieči. Preto aj vy, ak chcete mať zdravie, silu a dostatok energie,doprajte si kvalitný spánok. Ten najlepší začína už pred polnocou. A čo je najdôležitejšie, vypnite si mobil, aby si aj vaša psychika na chvíľu oddýchla. Len v úplnej tme sa vám v tele tvorí vo veľkej miere melatonín, ktorý je pre vás potrebný. 

3. CVIČENIE

Pohyb je samozrejme jeden z hlavných krokov k zdravému a krásnemu telu. Po celom dni v práci,za počítačom vaše telo výslovne túži po zmene. Po fyzickej aktivite. Aj keď si to niekedy neuvedomujete, je to tak. My vám ponúkame zaručenú aktivitu, s ktorou nie len schudnete, ale ktorá vás aj bude baviť – Speed Fitness. Počas celého cvičenia s vami bude naša vyškolená trénerka. Ak si chcete vyskúšať toto osvedčené cvičenie, stačí nás kontaktovať. 

4. PRECHÁDZKY NA ČERSTVOM VZDUCHU

V dnešnej dobe online sveta je príroda akoby únikom z reality. Na čerstvom vzduchu viete prísť na nové myšlienky a hlavne si vaša hlava oddýchne. Prechádzky sú tou ideálnou voľbou. Nezabúdajte, že to v akom stave máte psychiku sa ukazuje aj na vašom tele.

5. LPG TELO A TVÁR

Počuli ste už o LPG? Pokiaľ nie, tak nasledujúce riadky sú presne pre vás. LPG je prevratná technológia francúzskej výroby, ktorá umožňuje prirodzené a efektívne formovanie tela a tváre. Telové procedúry slúžia na odstránenie celulitídy, zoštíhlenie a spevnenie tela. Tvarové procedúry slúžia na spevnenie kontúr a omladenie tváre. A práve na tieto špičkové procedúry si môžete rezervovať termín v našom salóne.

6. PLÁVANIE

Vaše telo ocení aj plávanie. Vyskúšajte to aspoň jedenkrát za týždeň a uvidíte ten rozdiel. Nielen že budete zdravšia, ale aj krajšia. Plávanie totiž pomáha aj správnemu držaniu tela. 

7. VNÚTORNÁ ROVNOVÁHA

 Ako sme spomínali už vyššie, so zdravým a krásou súvisí aj vaše vnútro. Vyrovnanosť a spokojnosť so sebou je to, čo z vás vyžaruje – to, čo si vaše okolie všimne na vás ako prvé. Pokiaľ objavíte v sebe vnútornú rovnováhu a eliminujete stres, váš život sa zmení. Nebojte sa vynechať veci, ktoré vás zaťažujú a sústreďte sa na to čo máte radi. Tým v sebe objavíte krásu, zdravie a pokoj. Vaše telo sa vám za to poďakuje. 

 Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem. Pevne veríme a dúfame, že sme vás inšpirovali. V prípade otázok nás kontaktujte prostredníctvom našich sociálnych sietí alebo telefonicky. Radi si s vami dohodneme termín na konzultáciu alebo procedúru, ktorá vám bude prispôsobená na mieru.

Zdroj fotiek: www.freepik.com 

© 2020 Wellfit Nitra