ČASTÉ OTÁZKY – LPG TVÁR

Čo je to LPG Endermologie?

LPG je neinvazívna francúzska technológia vyvinutá pre formovanie dokonalých kriviek vášho tela. Je považovaná za jednu z najefektívnejších techník v estetickej medicíne v rámci formovania postavy a starostlivosti o tvár. 

Ako dlho trvá jedno ošetrenie LPG Tvár?

LPG ošetrenie trvá 30 minút počas ktorých môže byť ošetrenie zamerané na oblasti tvár, krk ako aj dekolt.

Aké ošetrenia si môžem vybrať?

Program pre lifting pleti: pre unavenú pleť, prípadne pre pleť po veľkom úbytku váhy. Tento program zlepšuje napätie pokožky a modeluje kontúry tváre.

Program proti vráskam: pre pleť s vráskami, unavenú pleť, pre pleť fajčiarov. Pôsobí kolmo k smeru vráskam a je prispôsobený hrúbke pokožky. Vrásky sú vyhladené a pleti je vrátený prirodzený lesk.

Program drenáž: pre všetky typy pleti, odvodňuje tkanivo, proti opuchom a proti vačkom pod očami.

Program pre redukciu dvojitej brady – zmenšuje dvojitú bradu a spevňuje pokožku pod bradou, obnovuje kontúry tváre.

Aký problém procedúra rieši?

Špeciálna hlavica Ergolift má viaceré počítačovo riadené programy ako program na problematickú pleť, určený mladým ľuďom, potom program na boj s vráskami od 25 rokov, program pre ochabnutú pleť pre ľudí s ochabnutými kontúrami tváre, program drenáž pre všetky typy pleti alebo program špeciálne určený na opuchy tváre a očí, ale aj pri problémoch s dvojitou bradou.

Aký je priebeh procedúry?

Počas ošetrenia sa vytvárajú rytmické, nepretržité mechanické mikroimpulzy, ktoré prechádzajú hlbšie do pokožky a stimulujú ju. Každý centimeter pleti je rovnomerne a efektívne ošetrený. Procedúra je zameraná na kontúry očí, tvár, krk ako aj dekolt. Každé ošetrenie pomáha dosiahnuť stále pevnejší a mladší vzhľad pleti a určené je rovnako pre ženy, ako aj pre mužov od 18 rokov.

Ako rýchlo sa dostaví výsledok ošetrenia?

Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení. Pre dosiahnutie trvalejších výsledkov  je účinné ošetrovanie tváre v pravidelných intervaloch. Kontúry tváre budú výraznejšie a pevnejšie, jemné a hlboké vrásky vyplnené zvnútra, pleť je mladistvá a má zdravý tón.

Ako dlho je výsledok ošetrenia viditeľný?

Účinok ošetrenia je individuálny. Závisí od typu pokožky a jej reakcie na LPG masáž. Prvé ošetrenie je viditeľné ihneď a účinok trvá približne jeden deň, ale už po 6-8 ošetreniach bude účinok viditeľný 1 – 2 mesiace. Toto je všeobecná informácia, pretože toto ošetrenie závisí od stavu vašej pokožky a jej schopnosti prirodzenej obnovy.

Kedy je vhodné absolvovať ošetrenia?

Ošetrenia tela a tváre sú vhodné kedykoľvek v priebehu roka. Ale obzvlášť vhodné je absolvovať ošetrenie tela pred letom, keď sa chystáme do plaviek a chceme vylepšiť svoje krivky, alebo pred významnou udalosťou v živote ako je svadba, ples, stužková… Ošetrenie tváre je výborné napríklad po lete na regeneráciu pleti po opaľovaní, ale tiež pred významnými udalosťami, kedy chceme vyzerať mladistvo a sviežo, bez známok stresu. Vhodné sú tiež po náročných obdobiach či športových výkonoch na regeneráciu.

Od akého veku sa danú procedúru odporúča absolvovať?

Procedúru odporúčame podstúpiť od veku 18 rokov. Je vhodná nielen pre dámy, ale aj pre pánov.

Je ošetrenie bolestivé?

Uisťujeme Vás, že ste v najlepších rukách. S našim skúseným a vyškoleným personálom, možnosťou meniť intenzitu ošetrenia vďaka technológii prístroja, nebudete cítiť bolesť. Ošetrenie je neinvazívne, relaxačné, nezahŕňa lekárske procedúry ani použitie chemických látok.

Čo v prípade, ak som sa objednal/a na daný termín a nemôžem sa naň dostaviť? Viem zrušiť termín aj hodinu pred termínom ošetrenia?

Ak sa nebudete môcť dostaviť na objednaný termín ošetrenia, objednávku môžete zrušiť telefonicky alebo prostredníctvom našich sociálnych sietí najneskôr 24 hodín pred termínom ošetrenia. Ak termín nezrušíte včas automaticky Vám prepadne.

Aké sú kontraindikácie?

▪          Rakovina

▪          Infekcia

▪          Kožné ochorenie

▪          Zápal a očkovanie

▪          Ochorenie krvi

▪          Lieky na riedenie krvi

▪          Herpes

▪          Infekčné a zápalové prejavy akné

▪          Vitiligo

© 2023 Wellfit Nitra