ČASTÉ OTÁZKY – SLIMLINE SAUNA

Prečo práve SLIMLINE?

Termálny suchý teplý vzduch, terapia LED diód pôsobiacich až do hĺbky 1 cm pokožky a čistý – 99 percentný kyslík, ktoré sú základné atribúty SlimLine prirodzene redukujú obsah tuku v tele klienta troma spôsobmi:

  1. základná metabolická spotreba (BMR) je zvyšovaná v smere podobnému fyzickej aktivite, presne tak ako keby bol kardiovaskulárny systém a metabolizmus klienta zaťažený vigoróznym cvičením.
  2. Stanovený bod hmotnosti je znižovaný a neustále prispôsobovaný na spaľovanie tukov na vyšších obrátkach. Iba zmenou metabolizmu a zvýšením základnej metabolickej spotreby si vie naše telo prispôsobovať a permanentne znižovať stanovený bod hmotnosti a tým udržiavať nižšiu váhu.
  3. Prebytočná, elasticity zbavená koža, ktorá zostáva po redukcii hmotnosti, pomocou LED diódovej terapie nadobúda opäť svoju elasticitu a znaky starnutia sú menej viditeľné.
Ako dlho trvá ošetrenie SlimLine Sauna?

Jedno ošetrenie trvá 30 minút.

Čo je Leddiódová terapia?

Ide o starostlivosť o pokožku tela a tváre, odporúčané tiež pre ženy a mužov, ktorí často navštevuju solárium alebo sa opaľujú.

3 vlnové dĺžky Led diódového svetla:

žlté – lymfatická stimulácia,detoxikácia pokožky,dobitie energie, zlepšenie metabolizmu,

červené – spevňovanie pokožky, podpora tvorby kolagénu, zvýšená vitalita, oddialenie príznakov starnutia kože, aktivizácia a stimulácia buniek,

infračervené – liečebné účinky a podpora bazálnej metabolickej spotreby /BMR/.

Je potrebné robiť niečo pre dosiahnutie želaných výsledkov?

Áno, zvýšiť príjem tekutín, vyvážená strava, viacej pohybu a zdravý životný štýl sú všetko faktory, ktoré Vám pomôžu k dosiahnutiu skvelých výsledkov. 

Od akého veku sa danú procedúru odporúča absolvovať?

Procedúru odporúčame podstúpiť od veku 18 rokov. Je vhodná nielen pre dámy, ale aj pre pánov.

Čo si mám priniesť na ošetrenie?

Obrovskou výhodou u nás je fakt, že ponúkame all-inclusive služby čo znamená, že si k nám nemusíte priniesť absolútne nič a my Vám vždy poskytneme špeciálne oblečenie určené pre tento druh ošetrenia.

Kde všade vo svete používajú SLIMLINE?

Spoločnosť SYBARITIC, Inc. pôsobí na trhu wellness a dermatológie už viac ako 20 rokov.

Je svetovým lídrom a držiteľom patentu na celotelové kapsulové systémy, ktoré sa nachádzajú v salónoch krásy, wellness centrách a aj tých najluxusnejších spa rezortoch po celom svete.

Čo v prípade, ak som sa objednal/a na daný termín a nemôžem sa naň dostaviť? Viem zrušiť termín aj hodinu pred termínom ošetrenia?

Ak sa nebudete môcť dostaviť na objednaný termín ošetrenia, objednávku môžete zrušiť telefonicky alebo prostredníctvom našich sociálnych sietí najneskôr 24 hodín pred termínom ošetrenia. Ak termín nezrušíte včas automaticky Vám prepadne.

© 2023 Wellfit Nitra