GUA SHA TERAPIA

tradičná čínska terapia      

Gua Sha Terapia je špeciálna terapeutická masáž, ktorá je súčasťou tradičnej čínskej medicíny. Ide o veľmi príjemnú a relaxačnú masážnu techniku, pri ktorej používame špeciálny Gua Sha kameň ako aj masážny valček Face Roller. Naše terapeutky využívajú jemné ťahy za účelom masírovania a stimulovania špecifických energetických liniek a bodov pozdĺž tváre.To napomáha zdravému toku lymfy a uvoľneniu zaseknutých toxínov. Stupeň tlaku prispôsobíme podľa toho, aby masáž bola príjemná a relaxujúca.

AKÉ SÚ VÝSLEDKY OŠETRENIA?

Primárne riešenia
 • relaxácia
 • prekrvenie pokožky
 • eliminácia kruhov pod očami
Sekundárne riešenia
 • lifting tváre
 • obnovenie jasu a vitality pleti

  PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • pre všetkých, ktorí majú záujem o spojenie relaxácie a ošetrenia pleti, ktorého výsledkom je jasnejšia pleť a pocit oddýchnutej a hydratovanej pokožky

    VAŠA SPOKOJNOSŤ

    referencie od vás      

    „Najlepšia procedúra na zoštíhlenie a zbavenie sa celulitídy! Zaručený spôsob ako si splniť sen o sexi krivkách. Ďakujem skvelému tímu za profesionálny prístup.“

    Veronika, 28 rokov

    „Štúdio Wellfit vrelo odporúčamvšetkým, ktorí chcú schudnúť (aj v partiaách, ktoré idú cvičením dole ťažšie) alebo sa zbaviť celulitídy, no zároveň si oddýchnuť.

    Zuzana, 42 rokov

    Som rada, že som si vybrala práve Wellfit. Neskutočne skvelý prístup, úžasný personál a všetko dotiahnuté do detailov. Odporúčam každej maminke po pôrode.

    Natália, 36 rokov

    PRIPRAVENÁ NA ZMENU?

    objednajte sa ešte dnes   

    „ČO MÁM ROBIŤ, AK CHCEM BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU?“

    Najdôležitejšie je vyplniť kontaktný formulár nižšie, aby sme vedeli, čo vás zaujíma, s čím potrebujete pomôcť. Do e-mailovej správy prosím uveďte vaše otázky ohľadom procedúr alebo niečoho iného. Náš šikovný personál vás bude kontaktovať s odpoveďou. 

    10 + 11 =

    © 2023 Wellfit Nitra